Deson - DENTAL

Program je určený pre zubných lekárov v klinickej aj súkromnej praxi.Umožnuje na vysokej úrovni viesť kartotéku a všetky záznamy o pacientoch. Zároveň poskytuje potrebné doklady pre poisťovne podľa zákona č. 98/1995. a jeho príloh zo dňa 26.5.1995, ďalej zákona č.251/1997 Zb ako i následného zákona č.3/2000 Zb.Vyznačuje sa vysokou rýchlosťou spracovania údajov, jednoduchosťou obsluhy a užívateľským komfortom pri minimálnych požiadavkách na technické znalosti užívateľa.

V prípade, že si chcete len pozrieť ako celý program vyzerá a funguje stiahnite si len súbor Návod na obsluhu. Je napísaný v programe Word97 a obsahuje kompletné informácie aj s obrázkami jednotlivých obrazoviek programu. Prípadne Vám ho po požiadaní obratom pošleme poštou.

Pre samotnu inštaláciu je možné si stiahnuť inštalačný program na stránke : Súbory na stiahnutie

Minimálne požiadky na počítač : Windows 2000,XP     Sk(CZ)  /  Pentium / 128MB RAM / 40MB voľného priestoru na pevnom disku /monitor 800 x 600 bodov/ grafická karta aspoň 16 bit ( dôležiťé pre prezeranie RTG snímkov )

Doporučené hodnoty : RAM - 256MB / rozlíšenie monitora 800 x 600 bodov / farebné rozlíšenie 16bit (viac ako 256 farieb)/ malé písmo

O každej zmene v programe, zlepšení, resp. aktualizácii podľa zákona , požiadaviek poisťovní a podobne, budeme pravidelne našich registrovaných klientov informovať. Preštudujte si ešte pozorne záručné podmienky (sú uvedené i priamo v programe).V prípade výhrad, pripomienok a návrhov k programu sa môzete kedykoľvek obrátiť na horeuvedenú adresu alebo nám zaslať mail.

Aj vďaka Vášmu príspevku sa program môže stať dokonalejší.